GAZİANTEP OĞUZELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk Ortaokulu Kantin İhalesi

Atatürk Ortaokulu Kantin İhalesi 16/09/2015 tarihinde ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünde yapılacaktır.
Atatürk Ortaokulu Kantin İhalesi

 

      İHALEYE KATILACAKLARDAN  İSTENİLEN BELGELER

 

 

 1. Nüfus cüzdanı fotokopisi,

 2. Sabıka kaydı olup olmadığına ilişkin Cumhuriyet Savcılığından alınan Adli Sicil Belgesi. Alınan bu belgede “Adli Sicil Kaydı” veya “Adli Sicil Arşiv Kaydı” var ise o kayıtlara ilişkin mahkeme kararı da eklenecektir. Ayrıca kantin ihalesini alan kişi ve yanında çalıştıracağı elemanlar hakkında Yüz Kızartıcı Suçlardan(Uyuşturucu kullanmak yada satmak,yaralamak,cinsel taciz,hırsızlık v.b.) dolayı herhangi bir soruşturma yada kovuşturma varsa ihale tek taraflı olarak fesih edilecek.Bu konuda Kaçakçılık İstihbarat Harekat ve Bilgi Toplama Daire Bşk.dan, Kaçakçılık ve Org. Suçlar Şube Müd.den bilgi alınacak)(Aslı)

 3. İkametgâh belgesi (Aslı)

 4. Geçici teminatın yatırıldığına dair banka dekontu (Aslı)

 5. Şartname bedelinin yatırıldığına dair belge

 6.   Odası (Kantinciler Derneğinden) alınacak, adına kayıtlı kantin, açık alan, salon vb. işletmesi bulunmadığına ve ihaleden men yasağı olmadığına dair belge (Aslı) İhaleyi kazanan yüklenici sözleşmeye müteakip 1 ay içerisinde bağlı olduğu Milli Eğitim Müdürlüğüne oda kayıt belgesini ibraz edecektir.

 7. Kantin İşletmeciliği Ustalık Belgesi; Katılımcıların hiçbirisinde bu belge bulunmaması durumunda Mesleki Eğitim Merkezinden alınmış sertifika ile kurs bitirme, kalfalık ve iş yeri açma belgelerinden en az birine sahip olanlar ihaleye katılabileceklerdir.(İstenilen belgeler Milli Eğitim Bakanlığınca verilmiş olması gerekmektedir.) (Aslı) Bu belgeleri Gaziantep ili dışından almış olanlar, belgeyi almış olduğu ilden adına kayıtlı kantin işletmesinin olmadığını gösteren belgeyi ibraz edecektir.

 8. Başka bir kişi adına ihaleye girecek olanlar için, Noterden alınmış vekâletname ile ihaleye katılabileceklerdir. ihale uhdesinde kaldığı takdirde belge sahibi tarafından işletilecektir.(Aslı)

 9. İhaleye Şirket,dernek,vakıf v.b.tüzel kişiler,kurumlar ve basit usul vergi mükellefleri katılamazlar.

 10. Kantini Belge sahibinin işletmesi zorunludur. 

   

 

Subaşı Mah. Yıldız Sokak No 6 Hükümet Konağı Yanı Oğuzeli / GAZİANTEP - 0 342 571 30 24

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.