GAZİANTEP OĞUZELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SENE BAŞI MOTİVASYON SEMİNERİ

 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılının başlaması dolayısıyla idareci ve öğretmenlerimize yönelik Sene Başı Motivasyon Semineri düzenlendi.
SENE BAŞI MOTİVASYON SEMİNERİ

 

 

 

 

          2014-2015 Eğitim Öğretim Yılının başlaması dolayısıyla Oğuzeli İlçe milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Oğuzeli Belediyesi işbirliği ile; idareci ve öğretmenlerimize yönelik "Sene Başı Motivasyon Semineri" düzenlendi. Oğuzeli Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi´nde düzenlenen seminerin açılışana Oğuzeli Kaymakamı Arif GÜL, Oğuzeli Belediye Başkanı M.Sait KILIÇ, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin EKİNCİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan YÜKSEL ile ilçemizde görev yapan idareci ve öğretmenler katıldı. 5 gün boyunca devam eden seminerde Uzman Psikolog Hayrettin ŞAHİN, Eğitimci Yazar Münir ARIKAN, Dç. Dr Mehmet MURAT ve Psikolojik Danışman Sabri ÖZDEMİR "İnsanlarda Kendilik Değerinin Oluşması", "Öğretmen Öğrenci İletişimi", "Aile İçi Problem Çözme Teknikleri" gibi konularda sunumlar yaptılar. Program Oğuzeli Belediyesi tarafından düzenlenen yemeğin ardından sona erdi.

motivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon seminerimotivasyon semineri        

       

 

Subaşı Mah. Yıldız Sokak No 6 Hükümet Konağı Yanı Oğuzeli / GAZİANTEP - 0 342 571 30 24

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.